Kosmetyczka

Kosmetyczka Kraków:

Wieliczka, Skawina oraz dzielnice Krakowa: Centrum, Stare Miasto, Ruczaj, Grzegórzki, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki - Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Podgórze, Kurdwanów, Salwator, Kazimierz, Wola Justowska, Wola Duchacka, Piaski Nowe

Foxy to najlepsza kosmetyczka. Kraków posiada wiele salonów urody, ale tylko my świadczymy ekskluzywne usługi kosmetyczne, wykonywane przez fachowców w dziedzinie kosmetyki. To co nas wyróżnia w Krakowie, to przede wszystkim profesjonalne kosmetyczki - z wykształceniem kierunkowym i wieloletnim doświadczeniem.

Pracownicy naszego salonu kosmetycznego nieustannie dokształcają się, wyjeżdżają na kursy i szkolenia w zakresie wykonywania specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Dlatego możecie Państwo skorzystać u nas z usług kosmetycznych, które dostępne są tylko w niewielu salonach kosmetycznych w kraju. Oferujemy między innymi takie zabiegi jak elektrolipoza oraz elektrostymulacja mięśni.

W gabinecie odnowy biologicznej Foxy spotkacie Państwo specjalistów, którzy doradzą jak pielęgnować skórę, by zawsze była ona piękna i odpowiednio odżywiona. Dopasują zabiegi kosmetyczne do typu i potrzeb skóry. Kosmetyczka właściwie dobierze również kosmetyki, które skóra będzie tolerowała najlepiej. Z naszym salonem kosmetycznym mogą Państwo czuć się bezpiecznie. Stosujemy tylko profesjonalne preparaty kosmetyczne. Wszystkie posiadają niezbędne atesty i można je stosować u alergików.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług kosmetycznych.